KORONOS KARŠTOJI LINIJA GYVENTOJAMS 1808

2021 02 01

Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją(ĮNR) tiesiogiai internetu prisijungus užpildymo forma

Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) FORMA

COVID-19 VAKCINAVIMAS:

GYVENTOJŲ SKIEPIJIMO VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠOMIS ĮSIGYJAMA COVID-19 LIGOS (KORONOVIRUSO INFEKCIJOS) VAKCINA ORGANIZACIJOS TVARKOS APRAŠAS

Jei Jūs norite būti paskiepytas skiepu nuo COVID – 19 ligos prašome pranešti apie tai mūsų įstaigai registratūros telefonu arba savo šeimos gydytojui. Apie galimybę skiepytus būsite informuotas asmeniškai. Sąrašai dėl skiepų jau sudarinėjami ir galite sulaukti savo gydytojo ar slaugytojos skambučių.
DĖMESIO! Nuo 2020 metų rugsėjo 1 dienos Telšių r. PSPC galite atlikti mokamą COVID – 19  testą tuo atveju jei Jums nėra galimybės tyrimo atlikti registruojantis per Koronos 1808 liniją (1808 nemokamai).

- COVID-19 ligos skiepų registracijos telefonai: 8 685 37429, 8 630 08653

VšĮ Telšių r. PSPC naujausia informacija skelbiama:

- Telšių mobilus punktas  (kaip elgtis atvykus į mobilų punktą)

- Karščiavimo kabinetas

Jei turite klausimų dėl:

- Telšių mobilaus punkto veiklos susisiekite su koordinatore D. Valnickiene, tel. 8 656 05674

- Visais kitais klausimais susisiekite su direktore L. Juryte-Zakarauskiene, tel. 8 611 22138

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos naujausia informacija skelbiama:

www.koronastop.lt

Svarbiausi pagalbos ir informacijos apie koronavirusą kontaktai

Covid-19 atvejų epidemiologinio tyrimo rezultatai ir užsikrėtusių asmenų lankytinos vietos (nuolat pildoma)

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos raštai, rekomendacijos: