Greitosios medicinos pagalbos skyriaus brigados užtikrina skubų paciento pasiekimą

2020 09 24

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro įsakymu ,,Dėl Greitosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo ir jų išlaidų apmokėjimo tvarkos“  aprašu patvirtintu 2010 m. gruodžio 27 d. Nr. V-1131 GMP brigada pas pacientą turi pasiekti pacientą ne vėliau kaip per 25 minutes kaimo gyvenamosiose vietovėse ir miestuose, kurių gyventojų skaičius neviršija 3 tūkstančių, ir ne vėliau kaip per 15 minučių miesto gyvenamosiose vietovėse. Džiugu pranešti Telšių rajono gyventojams, kad Telšių greitosios medicinos pagalbos skyriaus brigados gerina veiklos kokybę ir operatyvumo rodiklis liepos mėnesio duomenimis jau siekia 97,88 proc.

Telšių r. PSPC administracija