GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS SKYRIUS PERKELTAS Į NAUJAS PATALPAS

2020 11 06

Jau 2020 metų spalio mėnesį Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyrius perkeltas iš Gedimino g.17/Kalno g.21 į įstaigos pagrindinį pastatą esantį Kalno g. 40, Telšiuose. Įstaigoje atnaujinta virtuvė, įrengtas persirengimo kambarys su persirengimo spintelėmis kiekvienam darbuotojui, poilsio kambariai, dušas, sudarytos sąlygos išsiskalbti, išsidžiovinti rūbus.
Jau daugelį metų darbuotojus varginusios netinkamų patalpų GMP veiklai problemos baigėsi. Naujose patalpose darbuotojai gali greitai ir saugiai patekti į GMP automobilius. Tai užtikrina operatyvesnį patekimą pas pacientą skubaus iškvietimo metu ir sudaro sąlygas darbuotojui saugiai patekti į GMP automobilį. Šiltose ir jaukiose patalpose yra užtikrintos tinkamos darbuotojų darbo ir poilsio sąlygos. Iki naujų metų darbuotojams bus pasiūtos naujos, šiltos, patogios darbui aprangos, kurios taip pat prisideda prie saugaus, greito ir patogaus darbo.
Kolektyvas prisimena, kad tose pačiose patalpose kažkada jie pradėjo dirbti, nes grįžome į tas patalpas kur kažkada buvo vykdoma GMP veikla.
,,Mano manymu šiuo sprendimu išsprendėme daug problemų: nebėra nesaugių laiptų, nebebėga per stogą vanduo, darbuotojai nebeturės šalti šaltuoju sezonu, į automobilį patenkama esant GMP automobiliui po stogu, mažesnė rizika darbuotojui paslysti ant šlapio, snieguoto apledėjusio kiemo skubant į iškvietimą, bet suprantu, kad turime nenuleisti rankų ir ateityje ieškoti dar geresnių sprendimų. Automobiliai šiuo metu statomi po stogeliu, bet kiemo trūksta, nėra kur valyti automobilių, nėra kur išeiti darbuotojams poilsio metu ir prie įstaigos susidaro spūstys. Todėl šiuo atveju radome sprendimą, kuris išsprendė daug sunkumų, galime šiek tiek ,,atsikvėpti“, bet tobulėti turime kur.“ – teigia direktorė Laima Jurytė - Zakarauskienė
GMP skyriaus vedėjas Linara Vaitkus:
Telšių GMP dirbu jau dvidešimt pirmus metus. Kai darbinausi,  GMP skyrius buvo tokiose prastose patalpose, kad man buvo pasakyta jog čia „laikinai“.  Ir tas „laikinai“  tęsėsi 20 metų. Mano svajonė buvo, kad Telšių GMP skyrius, kada nors, taip kaip ir visi turės žmogiškas sąlygas darbui. Mes buvom visiems reikalingi ištikus bėdai, bet mūsų skyriaus buitis, darbo ir poilsio sąlygos mažai kam rūpėjo. Pagaliau, kai buvo paskirta naujoji direktorė, matydamas požiūrį į darbą, entuziazmą ir energiją,  patikėjau, kad kažkas keisis į gerą. Ir mano svajonė išsipildė.  Telšių r. PSPC GMP skyrius dabar įsikūrė naujose, puikiose patalpose. Tikiu, kad dabar  GMP skyriaus darbuotojai  nesijaus neįvertinti, užmiršti ir skirs visas savo jėgas ir žinias darbui šiuo sunkiu mums visiems laikotarpiu.