Projekte dalyvaujančių šeimų atsiliepimai

Baigiantis projektui pateikiame projekto šeimų atsiliepimus apie dalyvavimą projekte ,,Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas „Saugi pradžia“ įgyvendinimas Telšių bendruomenėje“ 

____________________

Sveiki,

Noriu pasidžiaugti šiuo projektu, nes jis labai naudingas bei reikalingas! Ypač man - pirmą kartą tapusiai mamyte, kai kyla daug klausimų, neaiškumų ir baimių, ar viską darau tinkamai.

Džiugina tai, kad visada labai greitai gaunamas aiškus specialistės atsakymas ir pagalba. Net ne darbo metu, nusiuntus specialistei nuotrauką per Messenger, greitai gaunama visa informacija susijusi su mano problema.

Lankymo metu mano mažylis visada apžiūrimas, teiraujamasi apie jo sveikatą, kasdienybę, rutiną. Matuojamas - sekamas jo ūgis bei svoris. Man, kaip naujai mamytei, tai labai svarbu ir naudinga.

Po Simonos apsilankymų pati jaučiuosi saugesnė ir ramesnė, kad mano mažyliui viskas gerai. Tada vėl maloniai laukiame sekančio pasimatymo. Simona labai maloni, komunikabili bei profesionali savo srities specialistė. Labai džiaugiuosi turėdama galimybę dalyvauti šiame projekte ir gauti greitus atsakymus į man rūpimus klausimus.

Ačiū!

____________________

Projektas tikrai naudingas, ypač, pirmą kartą tapusioms mamomis. Kadangi tai antras mano vaikas, klausimų kyla mažiau, tačiau labai gera turėti žmogų, kurio galima bet kada drąsiai paklausti, su juo pasikonsultuoti, pasitarti. Auginant pirmą vaikelį tai išties būtų didžiulė pagalba visai šeimai.

____________________

Sveiki, Man šita programa labai naudinga - malonus bendravimas, geri patarimai, bet kada galima pasikonsultuot per Messenger programėlę. Šeimų lankymo specialistė Simona tapo kaip draugė.

____________________

Šis projektas man, pirmakartei mamai, duoda labai didelę naudą, nes bet kuriuo klausimu, susijusiu su vaiku, galiu drąsiai kreiptis į Simoną, o esant skubiai situacijai net paskambinti. Labai patogu, kad su Šeimų lankymo specialiste galiu bendrauti "Messenger" pagalba, nufotografuoti neaiškų bėrimą ir gauti atsakymą. Vizito metu pasveria, pamatuoja mažylį, aptariame pokyčius nuo paskutinio vizito - kiek paaugo, kas pasikeitė. Paklausti patarimo galima drąsiai - visada patars, pasiūlys kaip daryti arba kokį produktą pirkti, turint problemų vaikui su pilvuku. Su Simona galima aptarti vaiko raidą, ar pagal savo amžių jau viską padaro.

____________________

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-22 12:42

Galerija