NAUJASIS PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARAVIMAS

Nuo 2020-01-01 įsigalioja nauji reikalavimai privačius interesus deklaruojantiems asmenims pagal Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą. Būtina peržiūrėti savo paskutinę pateiktą deklaraciją, ir prireikus, ją patikslinti atitinkamais duomenimis.

Dėl ligonių, kuriems įtariama naujojo koronaviruso infekcija

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos

Paciento padėka

Didelis ačiū gydytojai Violetai Vengalienei ir slaugytojai Laimai Dapkuvienei už jų geranorišką požiūrį į pacientus. Nuoširdus Jums ačiū, sveikatos ir stiprybės. Dalia N.
Laima
2020-02-11
Norėtume nuoširdžiai padėkoti sausio greitosios medicinos pagalbos brigadai, kuri į iškvietimą atvažiavo greitai. Mano mamai buvo 86 metai, ji staiga neteko sąmonės, stojo širdis, atvykusi brigada profesionaliai atliko savo darbą, tikimybė buvo maža, kad širdis pradės veikti, pulsas tai atsirasdavo, tai dingdavo, bet skubios pagalbos slaugos specialistas Linaras Vaitkus ir vairuotojas Algirdas Gargasas nenuleido rankų ir gaivino toliau. Mamos širdis sustojo..., kad ir kiek stengėsi, mama išėjo į amžinybę.
Ne pirmą kartą susiduriame su Telšių greitosios pagalbos medikais, AČIŪ Jiems. Sveikatos ir sėkmės visiems dirbantiems tokį atsakingą ir sunkų darbą.
Su didele pagarba ir dėkingumu –AČIŪ.
Dukra Laima.
Dalia N.
2020-02-17
Didelis ačiū gydytojai Violetai Vengalienei ir slaugytojai Laimai Dapkuvienei už jų geranorišką požiūrį į pacientus, už nuoširdų bendravimą, už atsakingą požiūrį į savo darbus.
Nuoširdus Jums ačiū, sveikatos ir stiprybės.