Informacija pacientams
2022.12.05
Gerbiamieji VšĮ Telšių r. PSPC pacientai, kreipiamės į Jus, norėdami priminti, kad registruotis pas mus galite per Išankstinę pacientų registracijos informacinę sistemą (IPR IS) kitaip būtų esveikata.lt, kurioje galite nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją. (Plačiau)
Ateik, pasitikrink, nes sveikata didžiausias- turtas!
2022.12.02
VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras nori savo pacientus paskatinti aktyviau dalyvauti nemokamose ligų prevencijos programose kompensuojamose iš PSD lėšų. (Plačiau)
Dėmesio!!!
2022.12.01