BENDROSIOS PRAKTIKOS ODONTOLOGIJOS SK. DIRBA NAUJA GYDYTOJA ODONTOLOGĖ

2021 06 10

Dirbu bendrosios praktikos gydytoja odontologe nuo 2006 m. tam, kad puoselėčiau pacientų sveikatą, pasitikėjimą savimi, gerą savijautą bei grožį stengdamasi dantų gydymo metu pacientams nesukelti emocinio diskomforto bei fizinio skausmo, tad vizito metu ypatingą dėmesį nukreipiu į paciento fizinę ir psichologinę sveikatą vengdama sukelti neigiamų emocijų ir siekiant suformuoti teisingą požiūrį į dantų sveikatą.
Turiu aukštą motivacijos laipsnį nukreiptą į skausmo minimalizaciją ir pozityvios savijautos palaikymą dantų gydymo metu, visada esu nusiteikusi atidžiai įsiklausyti į pacientų poreikius, išsamiai atsakyti į jiems rūpimus klausimus bei detaliai paaiškinti būsimojo gydymo eigą.
Sparčiai besivystanti odontologiją skatina nuolat tobulinti savo žinias, domėtis inovacijomis ir vienareikšmiškai stengtis jas pritaikyti savo kasdieninėje praktikoje.