Gerinama paslaugų kokybė, aplinka pacientams bei darbuotojams

2021 08 12

Kraujo ėminiams pritaikyti du erdvūs kabinetai, kuriuose tiek darbuotojai, tiek pacientai gali jaustis saugiai ir komfortiškai. Atnaujinta ir pacientams pritaikyta didelė laukiamojo zona, darbuotojų patogumui - įrengtas personalo poilsio ir persirengimo kambarys.
                 25 kabinete įrengta viena kraujo paėmimo vieta ir koprologinių, bendraklinikinių ėminių pristatymo vieta. Taip pat kabinete sumontuoti funkcionalūs baldai pritaikyti laikyti medicinines priemones, skirtas atlikti biocheminius, hematologinius, kraujo tyrimus bei bendraklinikinius šlapimo tyrimus.
26 kabinete įrengtos dvi kraujo ėminių vietos ir viena naujagimių kraujo paėmimui pritaikyta vieta.
Visos patalpos atnaujintos atsižvelgiant į pacientų ir darbuotojų poreikius, o kabinetai aprūpinti naujais, ergonomiškais baldais, medicinine įranga.
                Įsigytos specialios elektra valdomos kraujo paėmimo kėdės, kurios gali prisitaikyti prie kiekvieno paciento bei palengvinti medikų darbą dėl galimų įvairių funkcijų, kai galima lengvai ir greitai pakeisti paciento kūno padėtį.
25, 26 kabinetas – Kraujo ėminių ir tyrimų pristatymo kabinetai. Darbo laikas nuo 7:45 iki 15:00 valandos. Esant poreikiui tyrimų kabineto darbo laikas ilginamas.

Patalpos atnaujintos iš Europos sąjungos fondo lėšų skirtų projektui „Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas Telšių rajone“, Telšių rajono savivaldybės ir įstaigos lėšų.