Informacija pacientams

2022 12 05

Kreipiamės į Jus, norėdami  priminti, kad  pas mus galite per Išankstinę pacientų registracijos informacinę sistemą (IPR IS) kitaip būtų esveikata.lt, kurioje galite  nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją.
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija pristato vaizdo klipus, kuriuose išvardijami privalumai registracijos per Išankstinę pacientų registracijos informacinę sistemą (IPR IS).

Išmėginkite šį registracijos būdą mūsų interneto svetainėje www.tpoliklinika.lt slenkačioje juostoje yra esveikata.lt ikonėlė, kurią paspaudus nukreipiama tiesiogiai registruotis į VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą.