Atnaujinta stomatologinė ir rentgeno įranga

2020 08 24

    Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras (toliau – Centras) įsigijo 2 naujus dantų rentgeno aparatus ir  panoraminį odontologinį rentgeno įrangą. Jau yra gauta licencija veiklai vykdyti su nauja įranga, todėl pacientai bus aptarnaujami su naujais dantų rentgeno aparatais jau rugsėjį. Naujas panoraminis odontologinis rentgeno aparatas bus pradėtas naudoti, kai bus galimybė apmokyti medikus darbui su įranga. Situacija dėl COVID-19 šalyje sutrikdė mokymų eigą bei galimybes. Pacientus informuosime, kai tik paslauga bus galimybė pasinaudoti. Nauja darbo vieta įrengta jaunai specialistei odontologei Margaritai Varkalytei.  Džiaugiamės galimybe teikti kokybiškas paslaugas pacientams su nauja ir profesionalia įranga.  

     Prie Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos odontologijos skyriaus komandos prisijungė  gydytojas odontologas A. Karbauskas, todėl odontologų paslaugos Centras  užtikrina visose savo padaliniuose:

  1. Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centre, Kalno g. 40, Telšiai;
  2. Žarėnų ambulatorijoje;
  3. Nevarėnų ambulatorijoje;
  4. Tryškių ambulatorijoje.

 

   Įranga įsigyta įgyvendinant projektą ,,Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas Telšių rajone“.