Telšių r. pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 2020 m. kovo mėnesio pradėjo dirbti studijas baigusi bendrosios praktikos slaugytoja Iveta

2021 03 29

Baigiau „Džiugo“ gimnazijos mokyklą ir Klaipėdos valstybinę kolegiją, ten įgijau bendrosios praktikos slaugos specializaciją. Užaugau Telšiuose, todėl esu tikra telšietė. Bendrosios praktikos slaugos profesiją pasirinkau, nes jaučiu pašaukimą padėti sveikatos problemų turintiems žmonėms, todėl šioje srityje galiu puikiai save realizuoti. Dar prieš 4 metus, Telšių PSPC pasirinkau atsitiktinai, tada dar tik buvau studentė, todėl dirbau tik vasaromis, pabaigus studijas, tvirtai ir nedvejodama, nusprendžiau čia, ir vėl sugrįžti, kadangi mane sužavėjo nuoširdus ir draugiškas kolektyvas bei puiki darbo aplinka. Labiausiai dirbant šioje įstaigoje siekiu, visapusiško tobulėjimo bei tapti šaunia slaugytoja.
   Bendrosios praktikos slaugytoja Iveta dirba su šeimos gydytoju Andriumi Simaičiu. ,,Pažinusi Ivetą, kaip darbuotoją net neabejojau, kad ji gali tapti profesionalia ir atsakinga bendrosios praktikos slaugytoja. Dirbama vasaros laikotarpiu Telšių r. PSPC Iveta darniai dirbo su kolektyvu, puikiai integravosi į komandą, gerbė mediko profesiją ir siekė tobulėti. Todėl labai džiaugiamės, kad Iveta pasirinko mūsų įstaigą“ – teigė direktorė.