Bendrosios praktikos slaugytoja Airida - profesionali, tobulėjanti medikė, kuri nuo pirmos darbo dienos Telšių r. pirminės sveikatos priežiūros centre tapo artima kolektyvo dalimi

2021 03 30

 Ji gimė ir užaugo Telšiuose, slaugytojos specialybę pasirinko dėl galimybės būti „arčiausiai žmogaus“. Airida pasakojo, kad Telšių rajono pirminį sveikatos priežiūros centrą pasirinko dėl nuolatinės galimybės tobulėti, mokytis, augti kaip specialistei bei asmenybei, gero vidinio mikroklimato.  Airida teigia: ,, Visada stengiuosi vadovautis mintimi  - „Tikėk, kad gali ir pusė kelio bus įveikta“ (Theodore'as Rooseveltas), tad gyvenime siekiu nebijoti ir viską išbandyti, o nepasisekus – nenusivilti ir bandyti iš naujo“.
 ,, Airida  - tai medikė kurią sutikus norisi būti šalia, jos aiškūs lūkesčiai, motyvacija darbui bei keliami tikslai demonstruoja profesionalumą, todėl norisi, kad tokie medikai, kaip ji turėtu galimybę tobulėti ir mes sieksime tam sudaryti galimybes“ – džiaugėsi Airidos pasirinkimu direktorė Laima Jurytė-Zakarauskienė. Bendrosios praktikos slaugytoja dirba laboratorijos kabinete, užima poliklinikinio skyriaus vyresniosios slaugytojos pareigas.