Susipažinkite

2022 07 27

     

      Medicina-tai sritis, kuri kiekvieną dieną reikalauja tobulėjimo ir atsidavimo, o jos specialistai verti išskirtinės pagarbos. Supratau norinti būti šios sistemos dalimi, todėl pasirinkau  gydytojo-odontologo specialybę, kurios pagrindinės vertybės  pagalba pacientams, išskirtinis kruopštumas, atsakingumas.

     Studijų metai buvo intensyvūs, pilni iššūkių, bet ryžtas, žingeidumas ir pasiaukojimas mokslui nugalėjo. Diplomų įteikimo dieną, tariant Hipokrato priesaiką suvokiau, kad mano vienas iš gyvenimo tikslų pasiektas, nuo šiandien esu gydytoja - odontologė. Pirmoji darbo diena tai tik  patvirtino, kad pasirinkau tinkamai, nes man patinka bendrauti su pacientais, padėti jiems,  būti komandos dalimi. Telšiai - mano gimtinė, kurioje noriu palikti dalelę savęs.

    VšĮ Telšių r. PSPC atlikau ne vieną praktiką ir joje gavau pirmąsias pamokas, patarimus. Esu sužavėta dabartinių kolegų profesionalumu, dėmesingumu, paprastumu, todėl savo kaip gydytojos-odontologės kelionę pradedu būtent čia, kad pasidalinčiau žiniomis ir gebėjimais, bei turiu tikslą, kad graži šypsena būtų kiekvieno VšĮ Telšių r. PSPC paciento vizitinė kortelė.

Gydytoja-odontologė Greta Petrikaitė