PACIENTŲ PATOGUMUI ĮSTAIGOJE ĮKURTAS PROFILAKTINIŲ PATIKRINIMŲ KABINETAS
2021.04.02
Nuo 2021 metų birželio 6 dienos Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro pacientai dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų galės registruotis į tam skirtą kabinetą. (Plačiau)
,,Pirmąją darbo vietą pasirinkau Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą, nes tai įstaiga apie kurią girdėjau daug gerų atsiliepimų ir pati tuo įsitikinau“
2021.03.30
Bendrosios praktikos slaugytoja Laura 2017 metais baigė Luokės Vytauto Kleivos gimnaziją, 2021 metais baigė Šiaulių valstybinę kolegiją ir įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį, bendrosios praktikos slaugytojos kvalifikaciją. (Plačiau)
Bendrosios praktikos slaugytoja Airida - profesionali, tobulėjanti medikė, kuri nuo pirmos darbo dienos Telšių r. pirminės sveikatos priežiūros centre tapo artima kolektyvo dalimi
2021.03.30
Airida 2017 metais VšĮ Kauno Kolegijoje įgijo bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikaciją (Sveikatos mokslų profesinis bakalauras), medikė yra baigusi teorinio ir praktikinio neformaliojo švietimo programą „Anestezija ir intensyvioji slauga“. (Plačiau)