Mieli šeimos gydytojos Indrės Misevičiūtės pacientai,
2021.04.07
malonu Jums pranešti, kad nuo 2021 metų balandžio 7 dienos šeimos gydytoja I. Misevičiūtė nuotolinių būdu teikia konsultacijas pacientams. (Plačiau)
PACIENTŲ PATOGUMUI ĮSTAIGOJE ĮKURTAS PROFILAKTINIŲ PATIKRINIMŲ KABINETAS
2021.04.02
Nuo 2021 metų birželio 6 dienos Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro pacientai dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų galės registruotis į tam skirtą kabinetą. (Plačiau)
,,Pirmąją darbo vietą pasirinkau Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą, nes tai įstaiga apie kurią girdėjau daug gerų atsiliepimų ir pati tuo įsitikinau“
2021.03.30
Bendrosios praktikos slaugytoja Laura 2017 metais baigė Luokės Vytauto Kleivos gimnaziją, 2021 metais baigė Šiaulių valstybinę kolegiją ir įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį, bendrosios praktikos slaugytojos kvalifikaciją. (Plačiau)