Greitosios medicinos pagalbos skyriaus vairuotojai siekia paramediko specialybės
2020.09.28
Nuo 2020 m. rugsėjo 24 dienos Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro GMP skyriaus 10 vairuotojų iš 14 pradėjo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro organizuojamus paramedikų mokymus. (Plačiau)
2020.09.24
Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus brigados užtikrina skubų paciento pasiekimą. Operatyvumo rodiklis siekia 97,88 procentų. (Plačiau)
Įsigytas modernus krūtinės paspaudėjas
2020.09.18
VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriuje įsigytas naujas - modernus krūtinės paspaudėjas (Plačiau)